У Севастополі пройшов мітинг проти "фашизму і повзучої українізації"

19.04.2011 22:58
Українська влада отримала попередження про революцію. Причина - "фашизм та повзуча українізація". Зробили його учасники мітингу у Севастополі біля пам'ятника Катерині Другій.

Мітинг, який відбувся у понеділок, 18 квітня, був присвячений черговій річниці видання маніфесту про приєднання Криму до Росії, організували прихильники партії "Русский блок", пише ТСН.

"Тільки наша політична сила в змозі протистояти поширенню в Україні фашизму і повзучої українізації. Ми бачимо своє майбутнє лише з Росією. Ми будемо повільно, але вірно працювати з молоддю, адже саме молодь робить революції в Африці. Я впевнений, що через якийсь час ми зможемо сказати політичне слово і пройдемо до органів влади", - сказав, звертаючись до присутніх, лідер партії депутат міськради Геннадій Басов.

Сьогодні, 19 квітня, пройде ще одна акція – у Сімферополі. Запланувала її партія "Русское единство". З цього приводу у пресі вже з'явилися різні репліки. Так, депутат Верховної Ради Ярослав Кендзьор заявив, що це – плювок в українську незалежність, і порадив заборонити акцію.

"Ясна річ, що керівництво України, президент, прем'єр і СБУ мужньо, скажімо так, проковтують всі ці плювки у незалежність України, її обличчя, хоча вони повинні були б відреагувати і не допустити такі мітинги", - сказав депутат.

"Це - сепаратизм. Це - порушення Конституції. Але ніякої реакції від правоохоронних органів на цю шовіністичну, відверто антиукраїнську акцію не буде. Це ще один мазок до загальної картини і до портрета антиукраїнського руху в сьогоднішніх умовах", - поскаржився Кендзьор.

Нагадаємо, 8 квітня 1783 року імператриця Катерина II видала Маніфест про приєднання Криму до Росії, підготовлений князем Потьомкіним, який отримав згодом за це титул князя Таврійського.

За матеріалами ZAXID.NET

Vlaskor.net

Комментарии (0)

Добавить комментарий

***
*
В Керчи прошла встреча односельчан. ФОТО

В городском парке культуры и отдыха города Керчь состоялась традиционная встреча односельчан (койдешлер корюшюви), где с праздничной программой выступил специальный гость - крымскотатарский фольклорный ансамбль «Къырым».