Стартував проект «Створення незалежної мережі медіа-юристів для захисту прав журналістів в Автономній Республіці Крим»

31.03.2011 12:10

Громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси» розпочала реалізацію проекту «Створення незалежної мережі медіа-юристів для захисту прав журналістів в Автономній Республіці Крим» (в рамках «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк за підтримки АМР США). Проект покликаний об’єднати зусилля медіа-юристів Криму з метою надання оперативної фахової юридичної допомоги журналістам відповідно до їх потреб, зокрема щодо захисту ЗМІ в судах та застосування нового медійного законодавства.

В рамках проекту «Створення незалежної мережі медіа-юристів для захисту прав журналістів в АР Крим» за підтримки «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк (АМР США) ГО "ІРРП" запрошує журналістів АР  Крим, юристів АР Крим-початківців у сфері медіа-права на дводенні тренінги «Правове регулювання журналістської діяльності в Україні», які відбудуться 8-9 квітня  в Сімферополі та 10-11 квітня 2011 року в Севастополі. Під час тренінгу журналістам будуть висвітлені новели медійного законодавства, зокрема, Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних» та судової практики у справах про доступ до інформації та про захист честі, гідності, ділової репутації й відшкодування моральної шкоди; запропоновано дієві інструменти отримання інформації з урахуванням новел законодавства. Учасники отримають практичні навички складання предметних інформаційних запитів до органів влади; оскарження відмови у доступі до інформації, зокрема, через суд. До роздаткових матеріалів будуть включені зразки запитів, заяв, скарг, позовних заяв  тощо. Навчання буде проводитись на прикладах реальних справ та судової практики. Юристів АР Крим, які зацікавлені у подальшій співпраці у сфері медіа-права, запрошують на чотириденний тренінг «Ефективний юридичний захист права на інформацію та прав журналістів», що відбуватметься 15-18 квітня 2011 року у Севастополі, повідомляє ІРРП.

Vlaskor.net

Комментарии (0)

Добавить комментарий

***
*
В Керчи прошла встреча односельчан. ФОТО

В городском парке культуры и отдыха города Керчь состоялась традиционная встреча односельчан (койдешлер корюшюви), где с праздничной программой выступил специальный гость - крымскотатарский фольклорный ансамбль «Къырым».