Укрзалізниця запроваджує електронні квитки

16.11.2010 09:54
"Укрзалізниця" експериментує. Тепер квиток на потяг можна обрати, оплатити і роздрукувати, не виходячи з дому. Щоправда поки лише у двох напрямках: Дніпропетровськ - Київ та Київ - Дніпропетровськ. Цей експеримент з продажу електронних квитків згодом має закінчитись повноцінним впровадженням таких документів на всі поїзди. Аби не стояти у чергах, пасажир має зайти на сайт "Укрзалізниці", зареєструватися, обрати місце, та розрахуватися за допомогою банківської картки. Зараз процедура займає максимум 15 хвилин, а купити квиток можна не пізніше ніж за півтори години до відправки поїзда.

“Електронний квиток пасажир може роздрукувати в себе дома, на своєму домашньому принтері, і з тією роздрукованою печаткою підійти до вагону потяга, сісти на потяг з цим квитком. Провідник сканує цей штрих-код на цьому квитку і пропускає вас в вагон”, - каже працівник "Укрзалізниці" Олександр Гуров.

Якщо електронний квиток вже купили, а їхати раптом передумали, його можна повернути. Але спочатку в касі треба буде поміняти його на звичайний, і вже потім здати. Зазначимо, що й дотепер пасажири могли самостійно обирати та оплачувати квитки через інтернет, однак сам паперовий "проїзний" отримували у касі безпосередньо перед посадкою на потяг.

Комментарии (0)

Добавить комментарий

***
*
В Керчи прошла встреча односельчан. ФОТО

В городском парке культуры и отдыха города Керчь состоялась традиционная встреча односельчан (койдешлер корюшюви), где с праздничной программой выступил специальный гость - крымскотатарский фольклорный ансамбль «Къырым».